Gold partner
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
5843
Последний визит на сайт
сегодня
Операції з нерухомістю, Кредитування, Дозвільна документація.

Продажа квартир (4)

  • 104 000 $
    1 084 $/м²

    Леси Украинки ул., 11

    2 комнаты
    96 / 55 / 33 м²
    этаж 5 из 5
    2011 год постройки
    1 нед. назад
    Без комісії! Продається 2х рівнева/2-кімнатна квартира у Софіївській Борщагівці по вул. Лесі Українки 11 в ЖК Софія Сіті на 5 та 6пов/6 поверхового цегляного будинку, 95.9/54.5/32.6 м2. Квартира тепла, не торцева. Система опалення індивідуальна газова (2х контурний котел), що дозволяє самостійно регулювати температуру і зроблений водяний теплий пол в санвузлах. Встановлені всі лічильники, на електрику день/ніч. В квартирі зроблений якісний ремонт. Підлога плитка/ламінат/ковролін. Тумба, умивальник з дзеркалом та перила на сходи є, потрібно тільки встановити. Тихий двір та закрита територія з відеоспостереженням, на території є паркінг. Зручна локація з розвиненою інфраструктурою, поруч знахо...
    Риелтор
  • 155 000 $
    2 541 $/м²

    Миколы Бажана просп., 1-А

    2 комнаты
    61 / 34 / 9 м²
    этаж 2 из 25
    3 нед. назад
    Без комісії! 2-кімнатна квартира по просп. Бажана 1-А в ЖК "Зарічний" біля річки Дніпро. Низький поверх, 2й/25 поверхового монолітно-каркасного будинку, 61/33.9/9.2м2 з якісним ремонтом, виконаним за індивідуальним дизайн-проектом. До будинку підключений дизельний генератор для забезпечення безперебійної роботи ліфту, водопостачання та опалення. Підлога - ламінат/плитка. Вхідні двері броньовані, панорамні вікна. На все стоять лічильники. Система опалення централізована. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання і все це залишається. Чудовий вид на Дніпро, який додає відчуття простору та гармонії. Висота стелі 2,75м. Під'їзд охайний, тих...
    Риелтор
  • 110 000 $
    1 549 $/м²

    Фёдора Максименко ул. (Червонофлотська), 6

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Пуща-Водица
    3 комнаты
    71 / 41 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    1977 год постройки
    4 дня назад
    Без комісії! Продається 3-кімнатна квартира по вул. Федора Максименка 6 в санаторно-курортній зоні мальовничого мікрорайону Пуща Водиця, Оболонського району міста Києва. 7й/9 поверхового будинку, 71/40.9/9.1м2 з якісним ремонтом, виконаним за індивідуальним дизайн-проектом. Квартира не торцева, двухстороння, утеплена з вулиці і з ліфтової шахти, є утеплена засклена лоджія. В квартирі є газ. Встановлений домофон, закритий тамбур та броньовані двері забезпечують додатковий рівень безпеки, також на поверсі є закрита колясочна. На все стоять лічильники. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання: 2 кондиціонери, телевізори, бойлери, пральна...
    Риелтор
  • 71 000 $
    1 919 $/м²

    Центральная ул., 21-Б

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Славутич Дачи Осокорки ЖК Ривьера
    1 комната
    37 / 20 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2019 год постройки
    3 нед. назад
    Без комісії! 1-кімнатна квартира-студія по вул. Центральна 15 (колишня вул. Центральна 21-Б) в закритому ЖК "Рів'єра" біля річки Дніпро. 10й пов/10 поверхового монолітно-каркасного будинку, загальна площа 37м2. Підлога - ламінат/плитка. Вхідні двері броньовані, панорамні вікна. На все стоять лічильники. Індивідуальне опалення (електро котел). Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою для комфортного проживання і все це залишається. Можно купувати, як для себе так і для оренди. Висота стелі 2,70м. Під'їзд охайний, тихі сусіди. Квартира розташована у закритому житловому комплексі ЖК "Рів'єра" з цілодобовою охороною, доглянутою зеленою територією, розвиненою внутріш...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.